logo FAT PIPE

Petr Novotný alias BANGO

Už tak před 15 lety někdo přinesl na trénink hokejku FAT PIPE a hned mi tato značka byla sympatická. Netrvalo dlouho a taky jsem si ji pořídil. Po pár sezonách jsme s touto značkou začali spolupracovat celoklubově, takže jsem byl rád, že jsem nemusel hokejku měnit. Nerad experimentuju a hokejka mi vždy seděla. Kromě 3 sezón hraju celý život s čepelí WIZ s tím, že čepel nechávám rovnou tak, jak je od výrobce. Čepel WIZ je super na hru backhandem. Doufám, že ji nepřestanou vyrábět! To bych měl velký problém :)

Dan Műck alias MITCH

Mám rád v pohybu volnost, kterou mi výzbroj FAT PIPE dopřává měrou vrchovatou. Pohodlné chrániče loktů, vesta a různé doplňky brankářské výstroje, které nám brankářům pomáhají v pohybu na brankovišti. Důležité jsou pro brankáře chrániče kolen, které musí být pohodlné, bezpečné a měkké, protože většinu času trávíme na kolenou. FAT PIPE chrániče mě vyhovují pro svůj tvar, velikost, výplň a kvalitu.

Miloš Tyl

Se značkou FAT PIPE jsem se poprvé seznámil v roce 2014 ve Švýcarsku v Olten Mitteland.Ze začátku jsem hrál s florbalkou Bow a čepelí JAB, která mi vyhovovala hlavně díky zahnuté špičce, protože často střílím tahem, takže mi při výběhu míček nesjížděl. Po příchodu na Chodov jsem přešel na rovnou a lehkou hokejku G-Series G 27 a zůstal u čepele JAB. Díky rovné hokejce se mi zpřesnila střelba a vzhledem k lehkosti hole jsem dostal i lepší cit na balón. S mojí hokejkou jsem teď neprosto spokojen a doufám, že mě s ní, čeká ještě spousta gólů.

Petr Pražák alias PRAŽI

Já hokejku nikdy moc neřešil, prostě hraju a běhám. Ale teď hraju s FAT PIPE G 29 s čepelí ORC flex 29mm, která mi vyhovuje hlavně díky její lehkosti. Čepele jsem zkoušel už všechny a ORC mi vyhovuje nejvíc!

Tomáš Sýkora alias SYKO

Cestu k FAT PIPE jsem si našel už dříve, když jsem ještě hrával v Havlíčkově Brodě. Tehdy se mi líbil vzhled holí a i jsem věděl, že s touto značkou hraje řada vynikajících finských hráčů, tak jsem ji vyzkoušel a dost se mi zalíbila. Já preferuji rovné tyče a čepel JAB. Vyhovuje mi technicky i střelecky. V současné době hraju s holí 100 G a tvrdostí 29mm (G29). Jsem s ní maximálně spokojený i díky její lehkosti!

Jan Barák alias BARI

Někteří mi přezdívají dle mého účesu květáku, v bráně bych se ale spíše přirovnal k rajčeti, létajícímu. Tak totiž zní přezdívka Shauna Whitea, mého oblíbeného snowboardisty a milovníka nadměrných velikostí. Stejně jako on totiž potřebuji mít pro svůj sport volnost, kterou mi výzbroj FAT PIPE dopřává měrou vrchovatou. Jako jediná vyrábí kalhoty velikosti 3XL, díky kterým mám i při náročných zákrocích svobodu pohybu a nijak mě nelimitují. Velmi rád mám i červené kožené rukavice, bez kterých bych jako velký bolestínek do kasy už nevlezl. Taky kvituji, že FAT PIPE konečně začíná být odvážnější v barvách, a do příští kolekce kromě tradiční šedé, černé a bílé namíchal i zelenou. O důvod víc nekončit ještě kariéru!

Michal Strachota alias KOFBOJ

Když jsem přešel k FAT PIPE po přestupu do Chodova, tak jsem vyzkoušel hodně typů. Ale nakonec jsem se vrátil k úplné klasice. Zcela obyčejná rovná hůl JAB s flexem 29 a čepelí ORC. Na co nedám dopustit, je omotávka Rope Grip. Dávám si jí na každou hůl!

Michal Kotlas

Letošní sezónu jsem zvolil jednu z novinek, a to hůl BEAT 27 s čepelí ORC. Vhodnější čepel než ORC jsem dosud nenašel, takže její spojení s holí BEAT mi přišlo vhod. Hůl BEAT se svým průřezem a držením přibližuje hokejové hokejce a to mi vyhovuje jak při střelbě, tak při držení míčku. Navíc se mi razantně snížil počet zlomených hokejek!:-)

Tom Ondrušek

FAT PIPE je jedna z nejlepších a největších značek. Momentálně hraji s RAW čepeli a holi FAT 24. Vybral jsem si ji pro její tvrdost a trvanlivost. Raw čepel je podle mě čepel pro útočníky kteří rádi zakončuji ať už tahem nebo zapěstím. Velice přesné přihrávky! Jsem maximálně spokojen!

Martin Koutný

"FAT PIPE dle mého názoru představuje naprostou špičku v dnešním světě florbalového vybavení. V průběhu své letité kariéry jsem měl možnost vyzkoušet téměř kompletní paletu florbalových značek a právě finský FAT PIPE u mě zatím vyhrává. Je tomu tak zejména díky tomu nejdůležitějšímu, což jsou pro mě jednoznačně herní vlastnosti florbalky. Letos na mě působí naprosto kompaktním dojmem kombinace lehké, rovné násady G-SERIES a čepele JAB. Flex 29 mi velmi vyhovuje, jelikož jako útočník, pohybující se často ve středovém prostoru, potřebuji vystřelit velmi pohotově a zároveň tvrdě i s vynaložením menší síly. U čepele mi perfektně sedí její tovární zahnutí a tak odpadají problémy s přizpůsobením každého nového kusu!"

Patrik Dóža alias PADDY

K značce FAT PIPE jsem se poprvé dostal při přestupu na Chodov a byl jsem nadšen od první chvíle. Vždycky jsem byl označován tak trochu za rebela. Na hřišti potřebuji volnost a ne stát na vyznačených pozicích. FAT PIPE je ojedinělý nejenom svým designem, ale také stylem, jakým se vždycky prezentoval (BAD ACE INDUSTRY), a proto jsem od začátku věřil, že je to pro mě to pravé ořechové. Hned po přestupu jsem začal hrát s hokejkou Cobra Naja, což byla velice nestandardní hokejka zahnutá do tvaru hada. Střela tahem byla vždy má silná zbraň a tato hokejka pro to byla ideální. Postupně jsem vyzkoušel asi všechny čepele, a jak jsem se jako hráč vyvíjel, tak jsem chtěl zkoušet nové věci. Teď my věrně slouží hokejka BEAT 27 s čepelí JAB. Je to pro mě ideální kombinace. Opravdu hodně toho vydrží, takže se na hřišti nemusím bát pořádně se do toho opřít. Největší přednosti této hokejky je však to, že nemusím mít tak velký záhyb pro střelu tahem a neztrácím tím tak techniku a cit pro balónek a moje střela z první se stala mnohem přesnější díky placatému (FLAT) držení hokejky.

Matěj Jendrišák

K Fatpipu jsem se poprvé dostal v roce 2011, kdy TJ JM Chodov změnil hlavního florbalového partnera. Zpočátku jsem se změny bál a nechtělo se mi měnit značku. Jsem v tomhle konzervativní a dlouho mi trvá než si zvyknu na něco nového. Později se ukázalo, že obavy nebyly úplně na místě. Hodně jsem florbalky testoval až jsem si nakonec vybral klasicky rovnou florbalku Orc 101cm dlouhou, s tvrdostí 27mm a k tomu čepel Raw. Pro mě ideální hůl. Je univerzální v tom, že se s ní dobře střílí jak střelbou tahem a zápěstím, tedy tím čím střílím nejčastěji. Nemůžu si na ni stěžovat ani v případně přihrávek a vedení míčku, což je pro mě hodně důležité, protože hraju na pozici centra a na hrišti mám rozličné úkoly, nejenom střílet branky. S Fatpipem budu začínat třetí sezónu a až na pár drobností jsem se značkou spokojený.